Firma DrewBal Daniel Rychlicki działa na rynku zachodniopomorskim od 3 lat. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę wprowadzając nowe produkty zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Zajmujemy się sprzedażą drewna konstrukcyjnego suchego, desek boazeryjnych, tarasowych, podłogowych i wykończeniowych pochodzących głównie z krajów skandynawskich. Nasz asortyment obejmuje również zestaw techniki zamocowań, lakierów i impregnatów do drewna oraz wielu innych produktów drzewnych i z nimi związanych.

Proponujemy asortyment w różnych klasach jakości oraz o zróżnicowanym przekroju za rozsądną cenę. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i w związku z tym w marcu 2016 roku otworzyliśmy oddział w Koszalinie mieszczący się przy ulicy Szczecińskiej 65, w którym mogą się Państwo zaopatrywać.

Stawiamy na profesjonalną obsługę naszych klientów, dlatego zatrudniamy kadrę złożoną z wykwalifikowanych pracowników posiadających dużą wiedzę na temat drewna budowlanego, metod jego wytwarzania oraz właściwości, jakie powinny posiadać wykonane z niego produkty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się w pełni spełnić jego oczekiwania i potrzeby. Dzięki temu dzisiaj obsługujemy na stałe ponad kilkudziesięciu kontrahentów z całego kraju. Liczba podmiotów podejmujących z nami współpracę stale rośnie, do czego niewątpliwie obok jakości naszych artykułów przyczyniają się wysoki poziom i kompleksowość naszej obsługi.

Jesteśmy w stanie dostarczyć towar w dowolne miejsce w Polsce, także bezpośrednio ze Skandynawii minimalizując koszty transportu i oszczędzając Państwa czas i pieniądze.

Na stanie w głównej siedzibie w Darłowie posiadamy około 700m3 a w Koszalinie ponad 300m3 drewna i materiałów drewnopochodnych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu.