Deska tarasowa

W ofercie firmy DrewBal klienci znajdą bogaty zestaw towarów przeznaczonych do budowy i wykończeń różnego rodzaju obiektów. Asortyment dobierano, kierując się przede wszystkim jakością wykonania poszczególnych produktów oraz preferencjami klientów. Znajduje się w nim wszystko, co jest niezbędne w zakresie budownictwa drewnianego, łącznie z zestawem akcesoriów do montażu elementów oraz lakierów do malowania i impregnacji drewna.

W rozbudowanym zestawie artykułów nie zabrakło różnego rodzaju desek. Posiadamy deski przeznaczone do tworzenia elewacji, podbitki dachowej, boazerii. Oferujemy także doskonałe deski tarasowe wykonane z drewna modrzewiu europejskiego.

Drewno tego drzewa cechuje wysoka odporność na działanie czynników atmosferycznych. Jest także wyjątkowe wytrzymałe, dzięki czemu zmniejszeniu ulega ryzyko mechanicznego uszkodzenia. Dlatego też modrzew jest też obecnie jednym z najchętniej wybieranych gatunków drewna do układania posadzki tarasowej. Doskonale sprawdza się w umiarkowanym klimacie przejściowym, a który charakteryzuję się zmiennymi stanami pogodowymi – przeplatają się w kolejnych latach gorące suche lata i ostre zimy charakterystyczne dla klimatu kontynentalnego, ze stanem pogodowym typowym dla klimatu morskiego – lekka zima i deszczowe nie najcieplejsze lato. A taki właśnie klimat panuje w naszym kraju. Z tego względu drewno modrzewiu to doskonały wybór, który pozwoli cieszyć się pięknie wyglądającym tarasem przez wiele lat.

W naszej ofercie oprócz modrzewiowych desek tarasowych przeznaczonych do zastosowania na zewnątrz, mamy także sosnowe deski podłogowe dedykowane do wykorzystania we wnętrzach.

 

Grubość [mm]Szerokość [mm]Długość [mm]Cena brutto za mb [zł]Cena brutto za m2 [zł]Zdjęcie
281457,6752,89slide-2
281206,9457,81slide-2
281409,6669,00